אודות

יצירת שינוי וריפוי בגוף ובנפש

אודות דינאי רונה

מאז שאני זוכר את עצמי נושא הריפוי האלטרנטיבי היה קרוב מאוד לליבי. הבנת האדם, דרכו ועולמו, ויצירת תהליכי שינוי וריפוי הפכו נושא מרכזי בחיי בו העמקתי ללמוד ולחקור. באמצעות מורים גדולים מהארץ ומהעולם, ובדרך החיים, רכשתי כלים וידע רב, ומצאתי את עצמי מתמסר ללמוד ולעסוק בתחומי התפתחות שונים, החל מעולם החינוך, טיפול, הוראת רפואה משלימה והתפתחות אישית, ועד עולם ההתפתחות הארגונית והעסקית.

1000_תדהר_ודינאי-50
תדהר_ודינאי-123_1000

הכשרה וניסיון

בגיל 17 בקורס רייקי, נפתחה לי דלת לעולם רחב ומרתק. ומשם התחיל מסע, בארץ ובעולם- ללמוד ולהתפתח, התעמקתי בלימוד רפואה משלימה כמו: רייקי מסורתי (לימודים לדרגת מאסטר בחו”ל), סייקם, הילינג אנרגטי והילינג מגע, קינסיולוגיה, צמחי מרפא, ועוד..
לצד לימודי פילוסופיה, מיינדפולנס ומדיטציה, ותרגול וישום בחיים האישים, בהמשך הדרך גם השלמתי מסלול הכשרת מטפלים בפסיכותרפיה הוליסטית, וקורסים והכשרות רבות באימון אישי, הנחיית קבוצות, ועוד.

בעולם החינוך- הוכשרתי כמוביל תהליכי שינוי אישיים וארגוניים, כמנחה חינוכי במכון ברנקו וייס, כמנחה בתי ספר בתהליכי שינוי במכון לחינוך דמוקרטי, ועוד.
ובעולם העסקי- השתתפתי בתוכניות הכשרת מנהלים, יעוץ וליווי ארגוני ועסקי.

במשך השנים ניהלתי קליניקות פרטיות בתל-אביב ובבאר שבע, הקמתי וייסדתי עם שותפים את “מרכז אדם ועולמו” לרפואה משלימה, את “המרכז לפוריות שלמה” בבאר-שבע, ואת “קשב הלב” – חברה לתועלת הציבור (ארגון ללא כוונת רווח) אשר מפתחת ומפעילה תוכניות מיינדפולנס בחברה, בחינוך ובעולם העסקי.

הקליניקה

היום, בקליניקה ובסדנאות השונות, אני משלב כלים וגישות שונות אלו, מתוך הבנה שלכל אחד יש דרך משלו, וכלים שונים שמתאימים לו.
כלי הריפוי ההוליסטי מאפשרים לי לעשות אבחון מקיף ויסודי וכך להתאים לכל אחד את הטיפול המדוייק לו ביותר. הטיפולים כוללים טיפול רגשי ונפשי, לצד טיפול תומך בהילינג ורפואה משלימה.
אני מאמין שלכל מחלה ומשבר יש אפשרות למרפא, ובכל קושי יש הזדמנות לשינוי והתפתחות. הריפוי והצמיחה הם תהליך טבעי אשר טמון בגוף ונפש האדם ועם תמיכה מתאימה, לאדם יש יכולת שינוי וריפוי מדהימים.
מתוך ניסיון של טיפול במאות אנשים, אני יודע כמה כוח יש לטיפול ותהליך תומך שהוא אישי, מותאם, מדוייק ומשמעותי.
אשמח להיות לעזר. 

מה לקוחות אומרים?

לקוחות
ממליצים

מניסיון של הרבה שנים בתחום הטיפולי, אני מאמין שהריפוי הוא תהליך טבעי לאדם ועם התמיכה הנכונה, לאדם יש את היכולת לשינוי וריפוי של גופו ונפשו. כמו כן, לכל מחלה יש מרפא, ובכל קושי – הזדמנות לשינוי והתפתחות. 

יצירת קשר

התקשרו, שלחו הודעה או השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם

אנחנו כותבים את סיפור חיינו ויוצרים את עתידנו. הדרך פתוחה לעתיד חדש וטוב.
צעד ראשון מתחיל כאן 

Email
Phone
WhatsApp
WhatsApp
Phone
Email
גלילה למעלה
דילוג לתוכן